İştiraklerimiz

MODVİ

Takım elbise, damatlık, smokin, ceket ve pantolon… MODVİ , erkek giyiminin en değerli parçalarını tasarlarken, klasik tarzların güvenilirliği ve yetenekli tasarımcıların vizyonu arasında özel bir denge kuruyor. Erkeklere en önemli günlerinde eşlik eden bu ürünleri, kaliteyi seçim değil zorunluluk olarak gören bir anlayışla üretiyoruz.

Modvi’yi tercih edenleri memnun etmek için bize düşen en önemli görev işimizi en iyi şekilde yapmaktır. İstanbul’da yer alan 7500 metrekarelik üretim tesisimizde, 500 kişiyi aşan ekibimiz de bu anlayışla görevlerini yerine getiriyorlar. Modvi üretim tesisleri ayda 18.000 takım elbise kapasitesi ile çalışıyor

10 kişilik tasarım ekibimiz, özel günlerinizin gerçekten unutulmaz olması için tecrübelerini, yaratıcılıklarını ve vizyonlarını ortaya koyuyorlar. 33 yıl gibi kısa bir sürede bir atölyeden dünyaya yayılan hikayemizde, detaylarıyla ürünlerimizi eşsiz kılan tasarımlarımız büyük rol oynuyor.

Dünya’nın her yerinde erkekler hayatlarındaki en unutulmaz anları Modvi ile yaşıyor. Bunun için her gün, en özel günleriniz için gösterdiğiniz özenle çalışıyoruz.

resim
>

Katoloğumuzu inceleyin!

Firmamız ve iştiraklerimiz hakkında daha fazla bilgi için kurumsal katoloğumuzu inceleyin